lady wood

Media Społecznościowe

Media Społecznościowe

Title Image

O nas

Pracujemy w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, architektury mieszkaniowej, wnętrz komercyjnych, grafiki i sztuki. Studio & Manufaktura jest przedsięwzięciem projektantki, konstruktora Agnieszki Pawłowskiej, która z współtworzonymi zespołami projektuje w każdej skali, tej jednostkowej jak i seryjnej. Dzięki temu lady wood kształtują różne wizje, które wiążemy z naszą filozofią firmy. Niezmienne pozostają nawiązania do natury, czystych wzorów i oryginalności.

Każdy nasz projekt: przedmiotu, wnętrza czy twórczy – jest nasycony tą samą ideą: prostoty, która niesie większe pomysły.

Nasza praca jest ostra, wyrazista, emanuje milcząco skupieniem na jakości i funkcjonalności. Kierując się nie tylko trendami czy technologią, lecz także ciałem i umysłem nasze projekty nie tylko wyglądają, ale przyjmują cechy haptyczne, nawiązują do tego co prawdziwe i szlachetne jak drewno, skóra, metal, kamień.

Esencja Lady wood znajduje się w naturze, stanowiącej dla nas inspiracje. Przez tak rozumiany design pragniemy adaptować jej piękno i duszę do przedmiotów oraz wnętrz.

Nasza wiedza polega na znalezieniu równowagi – kiedy nie ma już nic do dodania lub zabrania.

Chętnie podejmujemy się współpracy z zakładami rzemieślniczymi oraz fabrykami, by tworzyć wewnętrzny i zewnętrzny łańcuch produkcji. To właśnie elastyczność produkcji oferuje emocjonujące doświadczenie produktu szytego na miarę, zaprojektowanego z myślą o potrzebach wymagającej klienteli, która chce mieć coś unikatowego w swoim wnętrzu wprost od projektanta. Każdy przedmiot staje się w ten sposób symbolem kreatywnej elastyczności i jakościowej doskonałości.

NASZYM ZDANIEM

We wszystkim co robimy, staramy się zachować tę charakterystyczną równowagę między geometrią a biomorfizmem.

Agnieszka Pawłowska
Dyrektor Kreatywna

Nasza filozofia projektowa polega na tworzeniu ikonicznych, prostych i ponadczasowych przedmiotów.

Agnieszka Pawłowska
Dyrektor Kreatywna

To co proste nie jest nieskomplikowanym procesem tworzenia.

Agnieszka Pawłowska
Dyrektor Kreatywna

Dzielimy się głębokim zrozumieniem estetyki, pracując z przedmiotami i przestrzeniami w polu napięć między funkcjonalnością a ekspresją artystyczną.

Agnieszka Pawłowska
Dyrektor Kreatywna