lady wood

Media Społecznościowe

Media Społecznościowe

Title Image

Projektowanie wnętrz

Idea:

Fakt, że ludzie i natura są nierozłączni sprawia, iż ​​tym ważniejsze jest, aby natura była częścią naszego środowiska wewnętrznego – poprzez żywe powierzchnie i uspokajające niuanse, które sprawiają, że czujemy się swobodnie. Naszą specjalizacją są projekty obiektów użytkowych i dekoracyjnych do wnętrz, dlatego też w swojej pacy często dotykamy wspomnianego obszaru, lecz w sposób zgodny z przyświecającymi nam ideami. W naszych projektach używamy szlachetnych materiałów, czystych form. Dzięki temu powstają wnętrza, w których rzeczy nie wydają się nie na miejscu ani nie przeszkadzają, ale zostawiają miejsce na rzeczy w życiu, które są ważne dla naszego poczucia komfortu.

Oferta:

Realizujemy kompleksowe projekty obejmujące wnętrza mieszkalne oraz komercyjne. Zakres usług dopasowany zostaje do rzeczywistych potrzeb. Niezależnie czy chodzi o jednorazową konsultacje, częściowy lub całościowy projekt wnętrza, czy też wsparcie realizacyjne. Cena za wykonanie projektu wnętrz zależy od zakresu i powierzchni, która ma być objęta opracowaniem, ilości i rodzaju pomieszczeń oraz ich przeznaczenia, dlatego koszt kalkulowany jest indywidualnie.

1. Projekt funkcjonalny

Zalecany w przypadku, gdy potrzebna jest jedynie pomoc w nadaniu odpowiedniej funkcji wnętrza i sprawdzenia jego potencjalnych możliwości. Na podstawie rzutów dostarczonych przez klienta lub inwentaryzacji stanu istniejącego wykonywane są dwie-trzy propozycje rozmieszczenia mebli, oświetlenia i ścianek działowych w zależności od potrzeb w widoku 2D.

2.Projekt koncepcyjny

Podobnie jak w pierwszym przypadku może zostać zrealizowany na podstawie dostarczonych przez klienta rzutów pomieszczenia lub wykonywanej przez nas usługi inwentaryzacji wnętrza. Kolejno  wykonywane jest opracowanie koncepcji funkcjonalnej oraz przestrzennej wnętrza. Projekt koncepcyjny zawiera określoną za pomocą rzutów funkcję wnętrza czyli: rozmieszczenie mebli i oświetlenia. Sprecyzowany zostaje styl wnętrza oraz zastosowane w nim materiały i użyte dekoracje. W tego rodzaju projekcie rzuty i widoki opatrzone zostają w opisy materiałów zastosowanych projekcie. Komplementarnie wykonane zostaną również wizualizacje 3D wnętrza.

 Opcje:

wizualizacja wnętrza w postaci szkiców perspektywicznych

model 3D wnętrza w podglądzie szkicowym

fotorealistyczna wizualizacja wnętrza

3. Projekt wykonawczy

Stanowi rozszerzenie projektu koncepcyjnego, który zostaje uzupełniany rysunkami dla wykonawców oraz zestawienia ilościowe i materiałowe jak:

rzuty rozmieszczenia ścianek działowych

projekty instalacji elektrycznej

projekt instalacji hydraulicznych i c.o.

rzuty rozmieszczenia okładzin podłogowych

projekty kolorystyki i okładzin ściennych

zestawienie ilościowe i materiałowe oraz producentów

projekty: mebli, szaf, mebli kuchennych, mebli łazienkowych

projekt łazienki i wc

4.Nadzór autorski

Polegający na kontroli przebiegu prac zgodnie z projektem. Podczas remontu pojawiają się często pytania, więc zawsze jesteśmy gotowi, by na nie odpowiedzieć i doradzić Państwu odpowiednie rozwiązanie. Na Państwa życzenie spotykamy się z wykonawcami, żeby szczegółowo określić zakres prac. Jednakże w przypadku nadzoru autorskiego nie odpowiadamy za opóźnienia w realizacji projektu, gdyż pracujemy z ekipą, której wyboru dokonują Państwo.

 

lady wood

Pracujemy z filozofią opartą na otwartości na ludzkie doświadczanie przestrzeni oraz wrażliwości na haptyczne doświadczanie materiałów i czystych detali.

 

W naszych projektach dominują style:

New Nordic 0
Japandi 0
mid-century modern 0