lady wood

Media Społecznościowe

Media Społecznościowe

Title Image

Porada projektanta

Idea:
Jesteśmy przeciwnikami nadmiaru. Projektujemy z filozofią opartą na otwartości na ludzkie doświadczanie przestrzeni oraz wrażliwości na haptyczne doświadczanie materiałów, prostych geometrycznych form i czystych detali. Jeśli jest bliska Państwu ta idea, to z miłą chęcią pomożemy w jej urzeczywistnieniu poprzez przedmiot i odpowiednio zaaranżowane otoczenie, które pomoże uciec od współczesnego życia.
Oferta:

Porada projektant to usługa konsultacyjna, która ma na celu udzielenie odpowiedzi na pytania klienta dotyczące rozpoczętego lub planowanego projektu bez konieczności zlecania kompleksowej usługi z zakresu wzornictwa przemysłowego, technologi meblarstwa czy projektowania wnętrz.

Konsultacja przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i firm produkcyjnych. Polega na pojedynczym spotkaniu z Klientem lub też serii spotkań, podczas których Klient otrzymuje odpowiedzi w kluczowych dla niego kwestiach. W zależności od potrzeb konsultacje mogą odbywać się telefonicznie, online czy też osobiście w studiu, bądź miejscu wyznaczonym przez Klienta. Szczegóły pełnej oferty znajdziecie Państwo na stronie usługi, gdzie w poszczególnych odnośnikach został opisany szczegółowo możliwy zakres tematyczny.

Cena konsultacji:

od 200 – 350 zł/ 1 h w zależności od zakresu tematycznego oraz preferowanej formy.

lady wood

Nasz fundament wiedzy to lata nauki, doświadczeń, które dziś pozwalają służyć profesjonalnym wsparciem.

Wzornictwo przemysłowe / Design rynkowy 0
technologa drewna / specjalność meblarstwo 0
Projektowanie wnętrz 0