lady wood

Media Społecznościowe

Media Społecznościowe

Title Image

Organizacja produkcji

Idea:

Jako marka chcemy rozwijać wewnętrzny i zewnętrzny łańcuch produkcji, który jest kontrolowany na każdym etapie oraz przedstawia istotę rzemiosła typowego dla naszego kraju. Każdy nasz przedmiot staje się w ten sposób symbolem kreatywnej i rzemieślniczej doskonałości przy poszanowaniu środowiska naruralnego.

Oferta:

Skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy chcieli by aby projekt zrealizowany był do końca przez nasze studio projektowe. Projektujemy i produkujemy meble, przedmioty w sposób uważny. Realizacje zlecamy przedsiębiorstwom i rzemieślnikom, z którymi stale współpracujemy, a ich profil jest zgodny z wymogami określonego projektu. Współtworzymy nowe rzemiosło, które odpowiada potrzebom współczesnego odbiorcy.

Zakres:

wyszukanie oraz wybór odpowiedniego wykonawcy

werifikacja możliwości produkcyjnych wybranej firmy

uczestnictwo lub pertraktacje w imieniu klienta

zlecenie produkcji oraz jej nadzór

Naszym celem jest rozwijanie współpracy pomiędzy odbiorcami mebli, a polskimi producentami i dostawcami. Dlatego zapraszamy firmy produkcyjne do kontaktu z nami w celu nawiązania współpracy. Preferowane przez nas branże to producenci mebli, zakłady stolarskie oraz ślusarskie i rzemieślnicze.

lady wood

Spotkanie projektanta z rzemieślnikiem to połączenie kreatywności i tradycji, dzięki któremu powstają przedmioty unikalne, prawdziwe.

Współpraca 0
Nadzór 0