lady wood

Media Społecznościowe

Media Społecznościowe

Title Image

Wizualizacja mebli

Jednym z najważniejszych etapów projektowych jest modelowanie 3D i wizualizacja poprzedzająca etap produkcyjny. Dzisiejsze narzędzia modelowania i renderingu pozwalają uzupełnić luki w wyobraźni udzielając pierwszych odpowiedzi w drodze do nowego produktu. Wizualizacja mebla jest jednym ze sposobów przedstawienia potencjału produktu i stanowi doskonałe narzędzie weryfikacji  wrażenia estetycznego  pośród odbiorców, czy też potencjalnych klientów. Jest szczególnie pomocna na etapie projektowym, gdyż jeszcze przed produkcją mebla mamy możliwość oceny i ewentualnej korekty  jego cech wizualnych. Pozwala także przedstawić najciekawsze zostawienia materiałowe i kolorystyczne bez konieczności prototypowania.

Oferta:

modelowanie 3D mebli

korekty modelów 3d

wizualizacja mebli – studyjna (na białym tle)

pół-aranżacja mebli

aranżacja mebli we wnętrzu

animacja 3D mebli

Cena wizualizacji zależna jest od stopnia skomplikowania modelu oraz zakresu i złożoności aranżacji, dlatego wyceniana dokonywana jest indywidualnie na zapytanie klienta. W przypadku, gdy projekt koncepcyjny mebla został zlecony naszemu studiu możecie Państwo liczyć na preferencyjnie ceny wizualizacji.

Strategy and Timing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ut ullamcorper leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Web Design 0
Development 0